Usuwanie ósemek i innych zębów

Usuwanie ósemek i innych zębów

Szeroki zakres usług naszej kliniki obejmuje również usuwanie ósemek. Zabiegi przeprowadzamy na najwyższym poziomie, zapewniając indywidualne podejście do każdego pacjenta, stałą opiekę przed zabiegiem, w jego trakcie, a także po jego zakończeniu oraz przejrzysty i uczciwy cennik usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta dentystyczna w naszej klinice przebiegła nie tylko sprawnie i bezboleśnie, lecz także komfortowo.

Usuwanie ósemek – Gdynia

Ósemki, potocznie nazywane zębami mądrości, bardzo często przyczyniają się do różnych problemów dentystycznych. Przekładają się m.in. na krzywienie sąsiadujących zębów, powstawanie próchnicy, nawracających stanów zapalnych czy uszkodzenia tkanki zęba. Z tego powodu wiele osób zmuszonych jest do usunięcia ostatnich zębów. W niektórych przypadkach ósemki wyrznięte są jednak prawidłowo i nie sprawiają kłopotów, dlatego można je pozostawić. Taką decyzję powinien podjąć jednak specjalista. W naszej klinice rzetelnie zbadamy stan Twojego uzębienia, a także ocenimy, czy konieczne jest usunięcie ósemki. Gdynia to miasto, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy także pacjentów z innych miast Polski, którzy stawiają na wysoką jakość świadczonych usług.

Szukasz kliniki dentystycznej, która w sposób profesjonalny i bezbolesny przeprowadzi usuwanie zębów? U nas pozbędziesz się swojego stomatologicznego problemu i związanego z nim bólu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu ze specjalistami Baltic Ortho Clinic – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

WIZYTA W BALTIC ORTHO CLINIC​

Zapraszamy do Baltic Ortho Clinic – zgłoś się na konsultacje, a zespół naszych specjalistów pomoże Ci odzyskać pełną funkcjonalność i estetykę uśmiechu! 

recepcja kliniki Baltic Ortho Clinic