Skaling i piaskowanie zębów

Skaling i piaskowanie zębów

Oferta Baltic Ortho Clinic obejmuje szeroki zakres usług dentystycznych. Specjalizujemy się zarówno w stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, a także zabiegach o charakterze profilaktycznym, jak piaskowanie i skaling zębów. Gdynia to miasto, w którym zlokalizowana jest nasza siedziba – zapraszamy mieszkańców Trójmiasta, ale również osoby z innym miast. Zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, rzetelne doradztwo oraz konkurencyjny cennik usług.

Skaling zębów – Gdynia

Na czym polegają zabiegi piaskowania i skalingu zębów? Piaskowanie ma na celu usunięcie osadu nazębnego i powierzchniowych przebarwień. Natomiast skaling zwalcza twarde złogi w postaci kamienia nazębnego, który gromadzi się wokół szyjek zębowych. To profesjonalna higienizacja, która zapobiega namnażaniu się bakterii oraz powstawaniu stanów zapalnych dziąseł. Ponadto wpływa ona także na skuteczność prawidłowej oceny stanu uzębienia, np. drobnych ubytków, dzięki temu możliwe jest szybkie usunięcie problemu. Piaskowanie i skaling to zabiegi o znaczeniu profilaktycznym, a także estetycznym, ponieważ w znacznym stopniu poprawiają wizualnie uśmiech, co z kolei oddziałuje na pozytywne samopoczucie pacjenta. 

Interesuje Cię zabieg piaskowania zębów lub skaling? Przeprowadzamy ten i wiele innych zabiegów stomatologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z dostępnymi usługami.

WIZYTA W BALTIC ORTHO CLINIC​

Zapraszamy do Baltic Ortho Clinic – zgłoś się na konsultacje, a zespół naszych specjalistów pomoże Ci odzyskać pełną funkcjonalność i estetykę uśmiechu! 

recepcja kliniki Baltic Ortho Clinic