Skaling i piaskowanie zębów

Skaling i piaskowanie zębów

Oferta Baltic Ortho Clinic obejmuje szeroki zakres usług dentystycznych. Specjalizujemy się zarówno w stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, chirurgii stomatologicznej, a także zabiegach o charakterze profilaktycznym, jak piaskowanie i skaling zębów. Gdynia to miasto, w którym zlokalizowana jest nasza siedziba – zapraszamy mieszkańców Trójmiasta, ale również osoby z innym miast. Zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, rzetelne doradztwo oraz konkurencyjny cennik usług.

Skaling zębów – Gdynia

Na czym polegają zabiegi piaskowania i skalingu zębów? Piaskowanie ma na celu usunięcie osadu nazębnego i powierzchniowych przebarwień. Natomiast skaling zwalcza twarde złogi w postaci kamienia nazębnego, który gromadzi się wokół szyjek zębowych. To profesjonalna higienizacja, która zapobiega namnażaniu się bakterii oraz powstawaniu stanów zapalnych dziąseł. Ponadto wpływa ona także na skuteczność prawidłowej oceny stanu uzębienia, np. drobnych ubytków, dzięki temu możliwe jest szybkie usunięcie problemu. Piaskowanie i skaling to zabiegi o znaczeniu profilaktycznym, a także estetycznym, ponieważ w znacznym stopniu poprawiają wizualnie uśmiech, co z kolei oddziałuje na pozytywne samopoczucie pacjenta. 

Interesuje Cię zabieg piaskowania zębów lub skaling? Przeprowadzamy ten i wiele innych zabiegów stomatologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z dostępnymi usługami.

Kiedy zdecydować się na profesjonalne oczyszczanie zębów w naszej klinice

Decyzja o poddaniu się takim zabiegom, jak specjalistyczne oczyszczanie zębów, powinna zostać podjęta, gdy zostaną zauważone pierwsze oznaki kamienia nazębnego lub przebarwień. Jest to wskazane także zawsze wtedy, gdy dziąsła zaczynają być nadwrażliwe, co uwydatnia się poprzez wzmożoną podatność na krwawienie. Powyższe objawy to sygnały, że domowa higiena jamy ustnej może być niewystarczająca. Profesjonalna higienizacja przyniesie ulgę i poprawi stan zdrowia zębów i dziąseł. Wybierając naszą klinikę w Gdyni, stawiasz na doświadczony zespół, który stosuje nowoczesne technologie i delikatne metody, aby zapewnić komfort podczas zabiegu oraz skutecznie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, przywracając zębom ich naturalną biel i zdrowie. Nasza opieka nie kończy się na fotelu dentystycznym – dostarczamy również indywidualnie dopasowane wskazówki dotyczące codziennej higieny, aby efekty naszej pracy cieszyły jak najdłużej.

WIZYTA W BALTIC ORTHO CLINIC​

Zapraszamy do Baltic Ortho Clinic – zgłoś się na konsultacje, a zespół naszych specjalistów pomoże Ci odzyskać pełną funkcjonalność i estetykę uśmiechu! 

recepcja kliniki Baltic Ortho Clinic