Rentgen zębów

Rentgen zębów

Jak wygląda RTG zębów w klinice Baltic Ortho Clinic w Gdyni?

Wykonanie zdjęcia RTG, obejmującego od 1 do 4 zębów, jest bezbolesne. Cała procedura (włącznie z przygotowaniem pacjenta) zajmuje tylko kilka minut. Dawka promieniowania wykorzystywana do zrobienia RTG zęba jest na tyle niewielka, że nie wpływa negatywnie na zdrowie osoby badanej. Przeciwwskazaniem do wykonania zdjęcia rentgenowskiego zębów może być jednak ciąża pacjentki.

W klinice stomatologicznej Baltic Ortho Clinic w Gdyni wykonujemy rentgen zębów, korzystając z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. RTG przeprowadza doświadczony personel, dbając o komfort pacjenta zarówno przed, jak i po badaniu.

Ile kosztuje rentgen zębów w Gdyni?

Częstotliwość badania RTG zębów zależy od indywidualnych potrzeb danego pacjenta. U osób, które zmagają się z zaawansowaną próchnicą, lekarz może zlecić badanie RTG zębów raz na 12 miesięcy lub częściej. Dzięki temu można szybciej wykryć niepokojące zmiany i wdrożyć odpowiednie metody leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem RTG zębów w klinice Baltic Ortho Clinic w Gdyni. Zapraszamy do rejestracji telefonicznej, mailowej lub osobistej.

WIZYTA W BALTIC ORTHO CLINIC​

Zapraszamy do Baltic Ortho Clinic – zgłoś się na konsultacje, a zespół naszych specjalistów pomoże Ci odzyskać pełną funkcjonalność i estetykę uśmiechu! 

recepcja kliniki Baltic Ortho Clinic