Menu Zamknij

O klinice

pudełko Baltic Ortho Clinic

Klinika Baltic Ortho Clinic

Specjalizujemy się w leczeniu z wykorzystaniem najmniej inwazyjnej ortodoncji (Invisalign), w protetyce (stomatologia estetyczna) oraz w implantologii. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjenta, stała opieka w trakcie leczenia oraz elastyczność w płatnościach. Na konsultacji każdy pacjent dostaje szczegółowy plan leczenia, pełny kosztorys oraz przewidywany czas trwania kuracji.

Zespół

Poznajmy się

dentystka dr Karina Pyc-Choduń

LEK. DENT. KARINA PYC‑CHODUŃ​

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie.

Lekarz z ponad 17 letnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów ortodontycznych ze wszystkich grup wiekowych, jeden z pierwszych certyfikowanych lekarzy Invisalign w Polsce. Absolwentka najbardziej prestiżowych kursów ortodontycznych w Polsce i za granicą, aktywny członek PTO i organizacji FACE. Prywatnie jest super mamą bliźniaczek, a jej pasją jest motoryzacja i wycieczki motocyklowe.

dentystka dr Patrycja Warmowska

LEK. DENT. Patrycja Warmowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem. W trakcie studiów wielokrotna stypendystka Naukowego Stypendium Rektora.

Certyfikowany lekarz Invisalign. Ukończyła 2-letni teoretyczno-praktyczny program ortodontyczny, zrealizowany we Włoszech oraz Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów krajowych oraz międzynarodowych w zakresie ortodoncji.

Z ogromną pasją i zaangażowaniem przywraca piękny uśmiech pacjentom. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci jak i dorosłych.

LEK. DENT. Paweł Chmielowski

Absolwent Uniwersytetu medycznego w Lublinie w 2016 roku.

Jest lekarzem zajmującym się leczeniem protetycznym oraz leczeniem zaburzeń zwarcia. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach. Absolwent Curriculum Implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W pracy dużą uwagę przykłada do dokładnego planowania kompleksowego leczenia. Prywatnie pasjonat dalekich podróży.

dentysta dr Adrian Przewoski

LEK. DENT. Adrian Przewoski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku w 2013 roku. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Stale podwyższa swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach poświęconych tematyce nowoczesnych technik leczenia. Serdeczny, cierpliwy perfekcjonista.

Prywatnie pasjonuję się wspinaczką skałkową, muzyką i pływaniem.

dentysta dr Grzegorz Iwanek

LEK. DENT. Grzegorz Iwanek

Absolwent wydziału stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ze wszystkich dziedzin stomatologii najbardziej pasjonuje go chirurgia stomatologiczna oraz protetyka. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce i Europie . Podnoszenie kwalifikacji, praca z mikroskopem, dokładność czy nowoczesny sprzęt to jedne z wielu atutów, które pomagają mu przyjmować Pacjentów na najwyższym możliwym poziomie. W codziennej pracy kładzie duży nacisk zarówno na estetykę jak i na funkcjonalność.

Prywatnie jest pasjonatem motoryzacji oraz gry na gitarze. Lubi sport i podróże.

higienistka stomatologiczna Karina Półdworanin

Karolina Półdworanin

Dyplomowana i wykwalifikowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczka licznych kursów stomatologicznych. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Stara się go otoczyć taką opieką by czuł się bezpiecznie i komfortowo. W klinice wykonuje zabiegi profilaktyczno- lecznicze oraz wybielanie. Asystuje lekarzom przy zabiegach protetycznych, chirurgicznych oraz implantoprotetycznych.
higienistka stomatologiczna Adrianna Molawka

Adrianna Molawka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna która na co dzień bierze czynny udział w asystowaniu lekarzowi podczas rozmaitych zabiegów.

Chętnie rozwija swoją wiedzę w zakresie stomatologii na licznych kursach i szkoleniach. Komfort pacjenta jest dla niej priorytetem, cechuje się dużą empatią i delikatnością.

Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i długich spacerach z psem.

właściciel klinki Baltic Ortho Clinic - Marcin Więckiewicz

Marcin Więckiewicz

właściciel

Od 2006 roku związany z branżą Stomatologii, a konkretnie z dziedziną Ortodoncji. Od 2008 współwłaściciel Firmy Ortho Group Sp. z.o.o, wyłącznego dystrybutora amerykańskich produktów ortodontycznych na terenie całej Polski oraz w 11 krajach europejskich. Od 15 lat organizuje kursy ortodontyczne dla lekarzy ortodontów na terenie Polski oraz Europy, poprzez zagranicznych oraz krajowych wykładowców. Wielokrotny uczestnik konferencji i sympozjów ortodontycznych, w tym AAO odbywających się w USA oraz wielokrotny uczestnik największych targów stomatologicznych na świecie - IDS odbywających się w Köln. Z pasji do stomatologii w 2016 założył swoją pierwszą klinikę Stomatologiczną Ortho Esthetica w Konstancinie-Jeziornie k. Warszawy. Po 5 latach dynamicznego rozwoju, klinika została nabyta przez Medicover. W 2021 założył kolejną wyjątkową klinikę stomatologiczna Baltic Ortho Clinic, która z założenia ma łączyć zadowolenie każdego pacjenta jak i całego zespołu kliniki, wykorzystując najnowocześniejsze i innowacyjne techniki leczenia. Jego pasją jest także sport, podróże i motoryzacja.
managerka kliniki Paula Gryz

Paula Gryz

manager

Manager kliniki Swoją prace dyplomową pt.” Ocena atrakcyjności fizycznej u osób dorosłych po ortodontycznej korekcji zębów” obroniła na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

W Baltic Ortho Clinic odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie kliniką. Dba o to, aby gabinet funkcjonował w perfekcyjny sposób.

Jest zorientowana na potrzeby Pacjentów i chętnie odpowiada na wszelkie nurtujące ich pytania.

Jej mocną stroną są umiejętności interpersonalne i zmysł organizacyjny, które ułatwiają jej koordynację pracy całego zespołu. Jej pasją są podróże.

Aktualności

Nasza klinika to miejsce kompleksowego leczenia przyjazne wszystkim, który cenią sobie wysoką jakość, uczciwość oraz komfort. Najlepszą nagrodą jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów, dla których metamorfoza uśmiechu jest zmianą nie tylko na polu wizualnym, ale również emocjonalnym.

Znajdujemy się w Orłowie – nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tuż nad samym morzem. Poza przyjazną lokalizacją posiadamy również parking podziemny.

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pracujemy z pasji i robimy to od lat!

#Team Baltic Ortho Clinic 

Śledź nas w naszych mediach społecznościowych!