O klinice

Klinika Baltic Ortho Clinic

Specjalizujemy się w leczeniu z wykorzystaniem najmniej inwazyjnej ortodoncji (Invisalign), w protetyce (stomatologia estetyczna) oraz w implantologii. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjenta, stała opieka w trakcie leczenia oraz elastyczność w płatnościach. Na konsultacji każdy pacjent dostaje szczegółowy plan leczenia, pełny kosztorys oraz przewidywany czas trwania kuracji.

Opinie

Naszych Klientów

natalkawitkowska
natalkawitkowska
2024-06-06
Bardzo dziękuję za piękne zęby! Wspaniała atmosfera, polecam serdecznie wszystkim!
Joanna Mateja
Joanna Mateja
2024-06-05
Polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta i cudowne efekty :) dzięki leczeniu pozbyłam się największego kompleksu i zyskałam piękny uśmiech :)
Oliwia Pawłowska
Oliwia Pawłowska
2024-06-01
Jestem bardzo wdzięczna za opiekę moich zębów. 2 lata bez skutku byłam odrzucana przez inne kliniki zdjęcia aparatu i dalszej opieki. Zadzwoniłam do Państwa w zeszłym roku, ostatecznie spróbowałam znaleźć klinikę w Gdyni i nie żałuję swojej decyzji, jest świetnie 🤩 efekt jest pożądany tak jak chciałam i uważam, że warto było zmienić klinikę, w której pracują serdeczni ludzie i oferują fachową pomoc. Dostałam od razu plan leczenia przy pierwszej wizycie u dentysty najpierw, ściągnęłam aparat i przeszłam higienizacje i leczenie wszystkich zębów (3 godziny wszystkie niedoskonałości były pod mikroskopem wyleczone! Dostałam znieczulenie anestezjologiczne i dodatkowo żel w miejscach dziąseł i podniebieniem żeby zmniejszyć ból przed nakłuciem igły). Dodatkowo w trakcie leczenia jeden ząb został totalnie odbudowany kompozytowo). Otrzymałam szyny w różowym pudełku 😍 i na koniec wybielanie zębów za pomocą strzykawek w żelu, najlepszą opcja, nie miałam problemu z nadwrażliwością prawie wcale, bo dodatkowo kupiłam maskę od razu w trakcie leczenia zgodnie z zaleceniami i jestem zadowolona, jeszcze będę wybielać 🤩 mam zęby jak z okładki Hollywood 😀 polecam, świetna załoga i obsługa na wysokim poziomie.
Magdalena Łukasik
Magdalena Łukasik
2024-05-29
Bardzo dziękuję za umówienie wizyty do dr Pawła, lekarz z dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Miła atmosfera w całej klinice. Polecam serdecznie. Pozdrawiam 🙂
Monika
Monika
2024-05-28
Jestem właśnie po zabiegu higienizacji, który przeprowadziła u mnie Pani Karolina, higienistka stomatologiczna- bardzo miła i kompetentna osoba z dużą wiedzą. Higienizacja wykonana została idealnie: bardzo czysto i dokładnie. Rozpoczynam również wybielanie zębów metodą nakładkową i Pani Karolina wytłumaczyła mi mój proces wybielania, pielęgnację oraz to jak powinnam postępować w jego trakcie za co bardzo dziękuję. Chciałabym również wspomnieć, że Klinika jest miejscem przepięknym: eleganckim i nowoczesnym z bardzo miłą obsługą, w którym z przyjemnością się przebywa. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Baltic Ortho Clinic.
Izabela Dobrzyńska
Izabela Dobrzyńska
2024-05-05
Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu higienizacji. Pani Karolina profesjonalna z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie wytłumaczyła wszystko na temat prawidłowej higieny jamy ustnej oraz kolejności wykonywanych czynności - co jest nieocenione dla samopoczucia i komfortu pacjenta. Jestem pod dużym wrażeniem i szczerze wszystkim polecam wykonanie higienizacji w Klinice Baltic Ortho Clinic. Jeszcze raz ślicznie dziękuję 😁🦷
Jakub A. Bartoszewski
Jakub A. Bartoszewski
2024-04-16
Fantastyczna klinika! Doskonałej jakości leczenie ortodontyczne aparatem Invisalign. Zgubiłem gumki do aparatu i nie było żadnego problemu z ich uzupełnieniem. Bardzo serdecznie polecam!
John Lee
John Lee
2024-04-14
I paid a visit to the clinic this week due to a recommendation by a friend.I visited a clinic in Gdansk earlier in the week and I was unhappy with the offers proposed to me so I decided to look elsewhere.I arrived at the impressive Baltic Ortho Clinic and was greeted by Paula,she was friendly and very professional and I felt at ease once I had spoken with her.She contacted the clinic that I had dealt with previously and requested copies of my scans and once she received them she passed the files to the dentist and I sat with him and he asked my expectations and once that was dealt with he took photos of my mouth,I had a quick dental scan and he proposed a few solutions that met my requirements.I was very anxious, nervous but once I had spoken with staff the nerves disappeared due to their friendliness and professionalism.I have to visit the clinic once again to chat with the dentist to decide which path, treatment suits me best. If anyone has any dental issues I highly recommend they contact Baltic Ortho Clinic and arrange an appointment,you will not be disappointed.Very professional staff at every level and a pleasure to deal with.
Łukasz Farysej
Łukasz Farysej
2024-04-08
Z wielką przyjemnością dzielę się moimi doświadczeniami z wizyt w Baltic Ortho Clinic. To miejsce, do którego chętnie przyjeżdżam, mimo że dzieli mnie od gabinetu 80 km. Gabinet wykonał dla mnie zarówno pracę ortodontyczną (nakładki Invisalign, świetna praca dr Kariny), implantologiczną (dr Grzegorz), protetyczną, endodontyczną (dr Paweł), zabiegi estetyczne: wybielanie zębów, bonding. Mogę śmiało powiedzieć, że efekty przerosły moje oczekiwania. Rezultaty są naprawdę imponujące. Mój uśmiech gdy pierwszy raz przychodziłem do gabinetu, a teraz - to dwa zupełnie różne światy. Dodatkowo, regularnie korzystałem z usług higienizacji w gabinecie. Pani Karolina udzieliła mi wielu cennych wskazówek i dbała o to, by każda wizyta przebiegała w komfortowy sposób. Nie mogę przecenić też wielokrotnej pomocy p. Pauli - dostosowywała terminy wizyt do moich potrzeb, a nie rzadko umawiała wizyty "na już" gdy wymagała tego sytuacja i zawsze służyła pomocą. Tu naprawdę szczere podziękowania. Podsumowując, Baltic Ortho Clinic zasługuje na najwyższe oceny. Profesjonalizm, wysoka jakość usług oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że chętnie wracam do tego miejsca. Gorąco polecam każdemu, kto poszukuje sprawdzonego gabinetu stomatologicznego.
Yana
Yana
2024-04-05
Ludzie, którzy tutaj pracują, nie tylko profesjonalnie wykonują swoją pracę, ale i są ludźmi o wielkim sercu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc mojemu dziecku w dość niebiezpecznej sytuacji. Również chcę dodać, że panuje tutaj bardzo miła atmosfera, serwis jest na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam tą klinikę.

Zespół

Poznajmy się

Marcin Więckiewicz

właściciel Baltic Ortho Clinic

Paula Gryz

manager Baltic Ortho Clinic

Karina Pyc-Choduń

ortodonta

Patrycja Warmowska

ortodonta

Paweł Chmielowski

lekarz dentysta

Grzegorz Iwanek

lekarz dentysta

Aleksandra Sidoryk

lekarz dentysta

Anna Ślusarczyk

lekarz dentysta

Karolina Konopka

lekarz dentysta

Dominika Komandera

lekarz dentysta

Karolina Półdworanin

higienistka stomatologiczna

Katarzyna Petrykowska

higienistka stomatologiczna

Aleksandra Dobrzyńska

asystentka stomatologiczna

Aktualności

Nasza klinika to miejsce kompleksowego leczenia przyjazne wszystkim, który cenią sobie wysoką jakość, uczciwość oraz komfort. Najlepszą nagrodą jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów, dla których metamorfoza uśmiechu jest zmianą nie tylko na polu wizualnym, ale również emocjonalnym.

Znajdujemy się w Orłowie – nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tuż nad samym morzem. Poza przyjazną lokalizacją posiadamy również parking podziemny.

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pracujemy z pasji i robimy to od lat!

#Team Baltic Ortho Clinic 

Śledź nas w naszych mediach społecznościowych!